طراحی سایت در هرمزگان را به وب یاور بسپارید ! چرا ؟

 اصول وب یاور برای طراحی سایت در هرمزگان

پس از تهیه هاست و انتخاب نام یا همان دامنه مناسب برای طراحی سایت توسط وب یاور ، مهمترین مسئله انتخاب قالب مناسب یا همان UX جذاب برای سایت میباشد . وب یاور تیم طراحی سایت در هرمزگان با بکار گیری از تیم خوش ذوق بهترین و زیبا ترین قالب ها را برای سایت شما انتخاب میکند ، انتخاب قالب مناسب چرا مهم است ؟ با استفاده از قالب مناسب ، کاربران به محض ورود به سایت شما احساس راحتی و کاربردی بودن سایت را تجربه میکنند و احتمالا مدتها از سایت شما استفاده خواهد کرد .

در این مطلب قصد داریم نکات مهم در طراحی سایت در هرمزگان را مورد بررسی قرار دهیم که توجه به آن برای تمامی مشتریان یک نیار اساسی است و می تواند موجب نهایت بهره وری از سایت مشتری باشد . در ادامه به تعدادی از موارد مهم که توسط تیم طراحی سایت در هرمزگان ، وب یاور همیشه مد نظر قرار میگرند میپردازیم .

استفاده از رنگ بندی جذاب برای طراحی سایت

استفاده مناسب از رنگ‌ها و برقرای تعادل میان آن‌ها در ایجاد جذابیت و یا حتی عدم جذب کاربر نقش بسزایی دارد . استفاده صحیح و علمی از رنگ ها برای طراحی سایت در هرمزگان توسط وب یاور یک اصل مهم و کلیدی به شمار می اید .

در انتخاب رنگ بندی قالب سایت با توجه به نوع فعالیت سایت باید موارد زیادی را در نظر داشت به عنوان مثال برای راه اندازی سایتی با فعالیت عملی یا مطالعاتی باید از رنگ های ساده به منظور جلوگیری از خسته چشم کاربر استفاده کرد .

و در طراحی سایت های فروشگاهی و خدماتی نیز باید از رنگهای جذاب و شاد به مراتب بیشتر استفاده کرد تا نظر کاربر را برای بالابردن نرخ کلیک بر روی دکمه ها و لینک ها مورد نظر سایت افزایش داد .

توجه ویژه به سایز و نوع فونت در طراحی سایت

یکی از نکات ویژه و مهم در طراحی سایت در هرمزگان استفاده از فونت مناسب با سایز بندی دقیق میباشد . بیشتر اطلاعات یک سایت از طریق نوشته و خواندن انها توسط کاربر انتقال پیدا میکند. یک متن مناسب به همراه انتخاب فونت و سایز متناسب بهترین وسیله برای اطلاع رسانی به کاربران میباشد . استفاده از فونتی که با همه مرورگرها سازگار باشد بسیار مهم است. اگر مطالب سایت بیش از حد کوچک یا بزرگ نوشته شده باشد مطمئنا کاربر سایت شما را ترک خواهد کرد . وقتی کاربر وارد سایت شما میشود باید به راحتی از مطالب و نوشته استفاده و توانایی خواندن بدون نیاز به زوم یا بک زوم را داشته باشد.

طراحی سایت در بندرعباس

استفاده از تصاویر مناسب در طراحی سایت

مهمترین هدف استفاده از تصاویر ایجاد جذابیت و زیبایی در طراحی سایت در هرمزگان توسط وب یاور است ، تصاویر تکراری و بی کیفیت فقط باعث افت کیفیت سایت شما نیست بلکه استفاده از تصاویر تکراری بدون رعایت حقوق کپی رایت نقش مهمی در افت سئو و رشد سایت شما خواهد داشت.

هیچ کاربری جدب تماشای تصاویر بی کیفیت و تکراری نخواهد شد

وب یاور با استفاده از تصاویر با کیفیت و کم حجم ، ضمن رعایت قوانین کپی رایت بهترین طراحی سایت در هرمزگان را برای شما تضمین خواهد کرد.

استفاده از فرم تماس مناسب در طراحی سایت

داشتن راه های برقراری ارتباط سریع با مشتریان و کاربران سایت یکی دیگر از مهمترین موارد قابل بررسی در طراحی سایت توسط وب یاور میباشد .

قراردادن اطلاعات و راههای برقراری ارتباط در مکانهای مناسب از جمله نکاتیست که باید به خوبی رعایت شود تا :

  1. موجب اطمینان خاطر کاربران بودن : وقتی در طراحی سایت خود تمامی راه های ارتباطی نظیر شماره های تماس ، ادرس ، مکالمه آنلاین و موقعیت جغرافیایی را به کاربر نمایش دهید ، اولین قدم در ایجاد اعتماد را برداشته اید
  2. افزایش فروش و خدمات : اگر دسترسی به برقراری ارتباط سریع با کاربر را مد نظر قرار دهید ، این امکان را به مشتریان و کاربران برای پرسش و پاسخ سریع و راهنمایی در لحضه داده اید تا در کمترین زمان ممکن مشتری را برای خرید یا ادامه فعالیت توجیه نمایید .

افزایش سرعت یک امر مهم در طراحی سایت در هرمزگان

یکی از مهمترین عوامل موثر در رشد و موفقیت سایت شما سرعت اجرا آن است ، که هم در طراحی سایت و هم در بهینه سازی و سئو نقش بسزایی دارد ، سرعت سایت به عوامل زیادب بستگی دارد که مهمترین آنها استفاده از خدمات هاست مناسب و سیستم مدیریت محتوای مناسب میباشد.

طراحی سایت در بندرعباس

استفاده از سیستم نمایش واکنشگرا در طراحی سایت

روز به روز بر تعداد کاربرانی که از طریق تلفن هوشمند وب گردی می‌کنند افزوده می‌شود.پس طراحی سایت در هرمزگان زمانی موفق است که بر روی تمامی دستگاه‌ها قابل نمایش باشد. حال این دستگاه یک تلفن همراه باشد یا تبلت و حتی یک تلویزیون هوشمند. سایت شما باید واکنش گرا بوده و خودش را با هر سایز صفحه نمایش هماهنگ کند.

طراحی سایت در بدرعباس

طراحی سایت در هرمزگان را به وب یاور بسپارید

وب یاور تیم طراحی سایت اماده ارائه خدمات طراحی و راه اندازی سایت در استان هرمزگان میباشد .

لطفا برای مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه ها باما در ارتباط باشید.

پاسخ دهید