طراحی سایت شرکتی در بندرعباس ، ویژگی ها

ویژگی های طراحی وبسایت شرکت

طراحی سایت شرکتی در بندرعباس برای موفقیت در کسب و کار شما کاملاً مهم است . مهم نیست که شغل شما چیست و چه کاری انجام می دهید ، چه کسانی مشتری شما هستند و در چه صنعتی فعالیت می کنید . اگر سایت شرکتی در بندرعباس ندارید ، کسب و کار خود را در معرض خطر قرار داده اید .

در سومین نظرسنجی سالیانه مشاغل کوچک سال گذشته که توسط مراجع ذیصلاح استان انجام شد ، 29٪ از مشاغل کوچک گفتند که وب سایت شرکتی در بندرعباس ندارند . چرا این یک مشکل بزرگ است؟ طبق گفته محققان ، تخمین زده می شود که 93٪ از کل خریدهای تجاری در حال حاضر با مشاغلی شروع می شود که موتور جستجوی گوگل سایت آنها را معرفی میکند .

اگر می خواهید برخی از مشتریان بالقوه را بسوی کسب و کار خود راهنمایی کنید ، هم اکنون براس سفارش طراحی سایت شرکتی در بندرعباس اقدام نمایید . اگر از قبل وب سایتی دارید ، باید همه کارهایی را که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید برای هدف قرار دادن مشتریان آنلاین اماده اید .

این به معنای طراحی سایت شرکتی در بندرعباس که کاملاً کاربردی و کاملاً پاسخگو باشد . بدان معنی که بر اساس تحقیقات بازار برای ارائه بهترین تجربه کاربری ممکن اقدام می کنید و به معنای استفاده از هر فرصتی است که برای تبدیل به فروش واقعی از آن استفاده می کنید.

به نظر می رسد این یک چک لیست سخت و دشوار باشد ، اما ایجاد یک وب سایت شرکتی در بندرعباس بسیار آسان تر از آن است که تصور می کنید. همه چیز را به یک مشاور و تیم طراحی وبسایت قدرتمند بسپارید و برای موفقیت های بعدی در تجارت آماده باشید .

برای کمک به شما در شروع کار ، این لیست مواردی را که وب سایت شرکتی در بندرعباس باید داشته باشد ، گردآوری کرده ایم :

طراحی سایت شرکتی در بندرعباس
منبع : freepik

دعوت به همکاری یا عضویت در سایت

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که یک شرکت می تواند هنگام راه اندازی یک وب سایت شرکتی در بندرعباس مرتکب شود ، فراموش کردن یک فراخوان جدی است.

فراخوان برای اقدام یا CTA اصطلاحات بازاریابی است که برای تعریف بخشی از محتوای سایت استفاده می شود که منحصراً طراحی شده و قرار داده شده است تا کاربر بتواند عملی خاص انجام دهد. این می تواند شامل ثبت نام در خبرنامه یا عضویت در سایت شرکتی ، بارگذاری یا دانلود بروشور یا فرم سفارش ، خرید واقعی یا مواردی از این دست باشد.

از آنجا که CTA در گرفتن سرنخ و تأمین تجارت برای شرکت شما بسیار حیاتی است ، باید در طراحی سایت شرکتی در بندرعباس گنجانده شود. اگر در وب سایت شرکتی خود افزونه فروش آنلاین را طراحی کرده اید ، باید CTA در تمام صفحات محصولات را داشته باشید. به همین ترتیب ، شما باید CTA را در تمام صفحات وب داشته باشید که خدمات شرکت شما یا آنچه شما انجام می دهید را توصیف می کند.

اطلاعات تماس و راههای ارتباطی شرکت

اشتباه دیگری که نمی خواهید قربانی آن شوید فراموش کردن اطلاعات تماس در وب سایت شرکتی در بندرعباس است . چه بخواهیم و چه نخواهیم ، وب سایت شرکت شما پنجره ای به سمت جهان است. ممکن است اهل وب نباشید و ترجیح میدهید مردم به جای اینکه از طریق ایمیل یا از طریق فرم دیجیتال درخواست ارسال کنند ، با شما تماس بگیرند . اگر این اطلاعات تماس را در وب سایت شرکتی در بندرعباس قرار ندهید ، هیچ کس نمی داند که چگونه به شما تلفن کند ، با شما نامه بنویسد یا از فروشگاه شما بازدید کند.

به همین دلیل است که یک سایت شرکتی در بندرعباس باید به طور کلی یک صفحه اختصاصی “تماس با ما” دارند که فقط اطلاعات تماس را در خود جای داده است. این باید شامل همه روشهایی باشد که شخص ممکن است با آن بتواند با شما تماس بگیرد و شما باید مرتباً آن صفحه را بازبینی و بروز رسانی کنید تا از صحت و سقم اطلاعات آن 100٪ مطمئن شوید.

طراحی سایت شرکتی در بندرعباس بصورت واکنشگرا

طبق گفته محققان ، 52.64٪ از کل ترافیک وب جهانی در سال 2017 از طریق دستگاه های تلفن همراه مصرف شده است . و همچنین پیش بینی کرده اند در سال 2020 این عدد به بیش از 79 درصد از کل ترافیک وب از طریق تلفن همراه خواهد بود .

به منظور پاسخگویی به روش های جدید تعامل کاربران با وب سایت ها ، غول های موتور جستجو مانند گوگل الگوریتم های جستجوی خود را مجدداً بروزرسانی کرده اند ، بنابراین وب سایت هایی که این مخاطبان را تأمین می کنند در نتایج جستجو با موبایل موقعیت ویژهای دارند.

این برای وب سایت شرکتی در بندرعباس به چه معناست؟ این بدان معنی است که شما باید اطمینان حاصل کنید که تمام طرح ها و صفحات شما کاملاً واکنشگرا هستند در غیر این صورت ، بازدیدهای زیادی را از تلفن های همراه از دست خواهید داد .

گوگل طراحی سایت شرکتی در بندرعباس بصورت واکنشگرا را به عنوان مجموعه ای تعریف می کند که در آن یک سرور معین همیشه کد HTML یکسان را برای انواع دستگاه ها ارسال می کند و از CSS برای تغییر رندر یک صفحه در دستگاه دیگر استفاده می شود. به زبان ساده ، این بدان معناست که یک وب سایت شرکتی در بندرعباس باید به نحوی طراحی گردد تا در هر دستگاهی از جمله لپ تاپ ، صفحه نمایش ، تلفن های همراه با سایز های مختلف به خوبی نمایش داده شود و کاملا سازگار باشد .

بکارگیری شبکه های اجتماعی در سایت شرکتی

در این عصر و روزگار ، شما نمی توانید از رسانه های اجتماعی چشم پوشی کنید. طبق تحقیق انجام شده ، 95 درصد بزرگسالان 18 تا 34 سال قطعا یک شرکت را در یک سایت شبکه اجتماعی دنبال می کنند. این بدان معناست که سایتهای اصلی مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام ابزارهای قابل توجهی از مشتریان بالقوه هستند و آنها یک روش خارق العاده برای ایجاد یک بازار هدف در اطراف سایت شرکتی در بندرعباس هستند.

از این گذشته ، با استفاده از شبکه های اجتماعی ، افراد مستقیماً به شرکت شما درخواست می دهند . در هر زمان از روز می توانید از هر دستگاهی با مشتریان گفتگوی واقعی داشته باشید ، این امر به ایجاد ارتباط قوی بین تجارت شما و مشتریان شما کمک خواهد کرد.

این بدان معناست که شما باید پیوندهایی به حسابهای رسانه های اجتماعی خود در هر صفحه مرتبط در زمان طراحی وب سایت شرکتی در بندرعباس و همچنین مکانهای پر بازدید مانند پاورقی ، هدر یا صفحات وبلاگ داشته باشید .

نقشه سایت یا منوی سایت

همه دوست دارند بدانند کجا می روند. هیچ چیز بدتر از گم شدن در وب سایت شرکتی در بندرعباس نیست ، به ویژه هنگامی که دقیقاً می دانید در سایت به دنبال چه چیزی هستید. اگر می خواهید افراد را در وب سایت خود نگه دارید و آنچه را که به دنبال آن هستند به آنها بدهید ، باید یک نقشه سایت ایجاد کنید.

نقشه سایت به بخش ساده ای در طراحی وب سایت شرکتی در بندرعباس است که هر صفحه دیگر سایت را لیست می کند و مستقیماً به آن صفحه لینک می شود . یک نقشه سایت خوب فقط یک لیست ساده است . نقشه های سایت به طور معمول باید مانند یک درخت سازمان یافته باشند ، ابتدا صفحات اصلی را به کاربران نشان دهند و به دنبال آن هر زیرصفحه ای در سایت را معرفی نمایند .

یک وبلاگ برای سایت شرکتی در بندرعباس

یکی از بهترین راه ها برای کمک به رشد نام تجاری خود به عنوان یک رهبر خوش فکر ، استفاده از وب سایت شرکتی در بندرعباس به عنوان منبع ارائه اطلاعات مفید است . با راه اندازی یک وبلاگ در سایت شرکتی در بندرعباس ، می توانید مشتریان خود را از اخرین اخبار و اطلاعات صنعت خود و همچنین اینکه چگونه اخبار و اطلاعات بزرگ می توانند بر صنعت شما تأثیر بگذارند ، به روز نگه دارید. به همین ترتیب ، وبلاگ ها همچنین یک روش عالی برای تقویت تعامل منجر به فروش و شروع یک مکالمه خوب در مورد خدمات شما یا محصولات شما هستند .

با راه اندازی یک وبلاگ شرکت ، شما همچنین صفحات ارزشمندتری را در وب سایت شرکت خود ایجاد می کنید که موتورهای جستجو قادر به فهرست بندی و هدایت کاربران به سمت آن هستند که قاعدتا موجب افزایش بازدید و فروش خواهد بود .

شرایط ، قوانین و مقررات  شرکت

همانند تمامی جوامع انسانی ، اکنون جامعه فعال در اینترنت نیز نیازمند قوانین و مقررات خاص خود هستند ، شما میتوانید با ایجاد صفحه ای ویژه در سایت شرکتی در بندرعباس ، کاربران و مشتریان خود را از قوانین و مقررات مربوط به کسب و کار و تجارت خود آگاه نمایید و یا در خصوص نحوه برداشت و استفاده اطلاعات سایت شرکتی خود آنها را راهنمایی نمایید

خط آخر …

در پایان ، وب سایت شرکتی در بندرعباس می تواند در موفقیت شما موثر باشد. به همین دلیل است که باید به آن توجه کافی داشته باشید و این را مدیون تجارت و کسب و کار خود هستید تا وب سایت شرکتی خود را به بهترین شکل ممکن طراحی یا سفارش دهید .

اگر در جستجوی کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ایجاد و بهبود وب سایت شرکتی در بندرعباس هستید ، لازم است که مقالات و مطالب ما را برای راه اندازی سایت شرکتی خود بررسی کنید و یا با مشاورین ما تماس برقرار نمایید . در آنجا ، شما می توانید اطلاعات دقیق در مورد انتخاب میزبان وب ، ساختار وب سایت خود ، انجام تحقیقات بازار ، شروع به کار با رسانه های اجتماعی و موارد دیگر را پیدا کنید .

برای مشاوره و سفارش

با ما تماس بگیرید

پاسخ دهید